Kõnedele vastame

E-R 09:30-16:30

Kliinik on avatud 24/7

(+372) 6 778 448

Meist

Inimese organism on keerulistest süsteemidest koosnev tervik, mis nagu hästi õlitatud masin, vajab funktsioneerimiseks iga pisematki mutrikest ja töökorras mootorit. Kui töötamast lakkab kasvõi üks liiges, ei saa inimene nautida täisväärtuslikku elurõõmu. Seetõttu on meie elukvaliteet võrdväärne keha ja meele korrashoiu ehk tervisega!

Eldred õed ja arstid teavad seda ning ei unusta vaadata sümptomitest kaugemale, otsimaks terviseprobleemide tegelikke juuri. Näeme seoseid vaimse ja füüsilise tervise vahel ning läheneme individuaalselt igale inimesele, ühendades parimate tulemuste saavutamiseks nii teaduslikud kui alternatiivsed ravimeetodid.

Iga raviplaan nõuab personaalset lähenemist ja usalduslikku koostööd. Meie eesmärgiks on turvaline, tasakaalus ja toimiv tervishoid. Astu samm oma tervise edendamise heaks ning edasi tegutseme Sinu tervise nimel kogu Eldred meeskonnaga!

 

-Erik Velleramm, Eldred OÜ asutaja

Külasta meie kliinikut!

Meie värskelt avatud kliinikus pakume inimestele turvalisust ja kindlust, aitame tervise hoidmisel ja taastamisel ning jagame Sinuga oma oskusi ja teadmisi. Me püüame ise ja aitame ka Sinul õppida elama turvalisemalt ja kuulama oma keha tarkust!

Eldred kiirabi

Osutame juba 11 aastat nii kiirabiteenust kui ka meditsiinilist julgestust rahva-, spordi- ja massiüritustel. Pakume meditsiinilist transporti patsientidele nii Eestis kui ka üle maailma.

Pakume koolitusi!

Meie kvalifitseeritud spetsialistid pakuvad nii esmaabi-, elustamise-, meditsiini- kui ka päästeala koolitusi ning õppelaagreid nii lastele kui täiskasvanutele.

Sinu eesmärk on meie eesmärk! Üheskoos leiame tee tervise juurde!