Kõnedele vastame

E-R 09:30-16:30

Kliinik on avatud 24/7

(+372) 6 778 448

Õe vastuvõtt (peremeditsiin)

Eldred terviseõed abistavad Sind mitmel rindel:

  • vastuvõtul mõõdame ja hindame tervisenäitajaid (kehatemperatuur, vererõhk, hapnikusaturatsiooni-, hingamis- ja pulsisagedus, veresuhkur, kolesterool);
    – Veresuhkrut mõõdame glükomeetriga. Õige tulemuse saamiseks palume kaks tundi enne vastuvõtule tulekut olla söömata ja joomata (va vesi ja igapäevased ravimid).

 

  • viime läbi COVID-19 PCR ja antigeeni teste ning gripi A/B tüvede PCR ja kiirteste;

– Eldred pakub PCR teste ning kiirteste. Digilukku jõuab testi tulemus 24h jooksul ning kiirtesti puhul 1-3h jooksul. Väljastame kliinikus kohapeale tulles paberkandjal ka testi tulemust kinnitava sertifikaadi.
– Eldred kasutab antigeeni kiirtestideks vaid professionaalseks kasutamiseks mõeldud Roche kiirteste. Testi tulemust tõlgendatakse 15-30 minuti möödumisel. Kui plaanid minna reisima, siis veendu, kas piiriületusel on sobilik kiirtest või PCR test. Väljastame kohapeal paberkandjal ka testi tulemust kinnitava sertifikaadi.

 

  • vaktsineerime COVID-19, puukentsefaliidi ja gripi vastu;

– Tervisekliinikus saab vaktsineerida COVID-19 vastu nii esimese, teise kui tõhustusdoosiga ning samaaegselt on võimalik ära teha ka gripivaktsiin. Kogu info vaktsineerimise kohta leiate www.vaktsineeri.ee. Eelbroneerimine ei ole vajalik.

 

  • anname tervisealast nõu toitumis- ja elustiilivalikute osas ning nõustame patsienti või tema lähedasi meditsiiniliste abivahendite kasutamisel;

 

  • teostame lihtsamaid protseduuride nagu haavaravi ja haavaõmbluste eemaldamine, sidumine, ravimite manustamine süstina (naha sisse, naha alla, lihasesse või veeni), puugi eemaldamine, kõrvaloputus ja inhalatsioonide teostamine.