Kõnedele vastame

E-R 09:30-16:30

Kliinik on avatud 24/7

(+372) 6 778 448

Covid-19 testimine

Pakume Covid-19 testimiseks ja sertifikaadi väljastamiseks erinevaid võimalusi. Kui testi eesmärk on välisriiki reisimine, saab Reisi Targalt veebilehel kindlaks teha erinevates riikides aktsepteeritud testide ja sertifikaatide vormid.

Nii antigeeni kiirteste kui ka PCR teste viime läbi Eldredi kliinikus. Proovi võtame ninaneelust ja analüüsime lokaalselt kliinikus. Testi tulemused sisestame digiloosse (digilugu.ee) ja soovi korral edastame ka e-mailile tulemused ja sertifikaadi negatiivse tulemuse korral.

Alates 10-st testist on proovide andmine võimalik tellida ka töökohta. Hinnapäringu palume saata e-maili aadressile eldred@eldred.ee, märkides ära juriidilise keha koos telefoni ja e-postiga, testitavate arvu, soovitud asukoha ja eelistatud aja testide läbiviimiseks.

Antigeeni kiirtestid:
  • SARS-CoV-2 antigeeni kiirtest sertifikaadiga paberkandjal (proov võetakse ninaneelust). Testi tulemus selgub kohapeal 15-20 minuti jooksul. QR koodiga sertifikaadi (eesti, vene, inglise keeles) väljastame paberkandjal kohapeal. Hind 41€
  • SARS-CoV-2 antigeeni kiirtest elektroonilise sertifikaadiga (proov võetakse ninaneelust). Testi tulemus selgub kohapeal 15-20 minuti jooksul. QR koodiga sertifikaadi (eesti, vene, inglise keeles) väljastame e-mailiga kahe tunni jooksul pärast proovi võtmist. Hind 37 €
SARS-CoV-2 koroonaviiruse laboratoorne PCR test:
  • SARS-CoV-2 PCR test (tulemused 24-48h). Hind 65 €
  • SARS-CoV-2 PCR kiirtest (tulemused 1-3h). Hind 80 €