58 200 202 ; E-post: eldred [ ät ] eldred.ee

Estonian English Finnish Russian

Meditsiiniline julgestus


Alates 2011 aasta detsembrist omab ELDRED oü Terviseameti poolt väljastatud tegevusluba kiirabiteenuse osutamiseks. Oleme valmisolekus julgestama kiirabibrigaadiga spordivõistlusi, kontserte-kuultuuriüritusi, massiüritusi, teostama meditsiinilist järelevalvet vajava patsiendi transporti ja osutama kiirabi piirkonnas, kus meie abi vajatakse.

Julgestus ja meditsiiniline abi

Eldred OÜ-l on tervishoiuteenuse osutamise luba kiirabiteenuses ning me pakume kogenud personali erinevate spordi, meelelahutus ja muude ürituste esmaabialaseks julgestamiseks ja meditsiinilise abi korraldamiseks suurematel üritustel. Eldred OÜ meeskond on suurematest üritustest korraldanud meditsiinilist julgestust näiteks Laulu- ja Tantsupeol, Stamina Spordiklubi poolt korraldatavatel rahvaspordiüritustel, erinevatel motokrossidel ning meie inimesed on olnud julgestamas SEB Ühispanga sügisjookse, Metallica kontserti ning Tartu Maratoni üritusi.

Üritustel osutame esmaabi ning aitame kõiki – võistlejaid, esinejaid, pealtvaatajaid! Võimalus kiire abi saamiseks kohapeal teeb iga ürituse turvalisemaks!

Teenuse hind:

Suurema või väiksema koosseisuga julgestusmeeskonna korral on hind kokkuleppel

Lisainformatsioon telefonil 58 200 202, e-post: info [ät] eldred.ee