58 200 202 ; E-post: eldred [ ät ] eldred.ee

Estonian English Finnish Russian

Meditsiiniline transport

Eldred OÜ pakub meditsiinilise transpordi teenust. Transpordime abivajajaid Tallinna linnas ja linnast välja terve riigi ulatuses. Teostame haigete vedu välismaale ja sealt Eestisse. Meditsiinilise transpordi meeskond on hetkel käinud kõige kaugemal Kongo Vabariigis. Lisaks Kongole on Eldredi meedikud osutanud meditsiinilise saatja ja transprdi teenust veel Maltal, Kreekas, Venemaal, Hispaanias, Saksamaal jt riikides. Möödunud sügisel viidi haige Viljandist Soome ravile.

Meie kiirabiautod on varustatud professionaalsel tasemel haigete transpordiks pikkade vahemaade tagant. Teostame transporti olenevalt patsiendi asukohast ja vajadustest autoga, lennukiga, laevaga.

Transpordil abistame haigeid toast autosse ja autost tuppa ning liikumisel hoones. Kasutame spetsiaalset haigete raami, mis võimaldab haigel olla transpordi ajal pikali või poolistuvas asendis. Istuvate haigete liigutamiseks kasutame ratastoole. Vajadusel saadavad transpordi käigus haiget meedikud. Haiglas või tervishoiuteenuse osutaja juures saadame haigeid vajadusel lühikestel protseduuridel (röntgen, läbivaatus jne.) tervishoiuasutuses ning soovi ja võimaluse korral oleme toeks ja abiks protseduuri ajal.

Transporditeenuse tellimiseks palume võimalusel helistada 1 ööpäev ette telefonil 58 200 202. Transpordi korral välismaale palume esitada võimalusel tellimus 3 tööpäeva enne transporti.


Meditsiinilise transpordi hinnakiri

Transpordi tööaeg on tööpäeviti kell 8.00-19.00. Tellimiseks tuleb helistada telefonil 58 200 202 või pikema sõidu vajadusel saata tellimus e-mailile info [ät] eldred.ee

(Esitades tellimuse e-mailile saadetakse Teile 5 tunni jooksul vastus transpordi kinnitamise kohta. Juhul, kui Teile ei ole tulnud vastust 5 tunni jooksul palume helistada telefonil ja esitada oma tellimus uuesti telefoni teel.)

Transport Tallinna linnas
Transport Tallinna linnas (üks suund 8-st kuni kella 19-ni) - 50€.
Transport Tallinna linnas kella 19-st kuni kella 8-ni hommikul või nädalavahetustel toimub erikokkuleppel.

Transport Eesti piires
Transpordil Eesti piires ehk Tallinnast väljas arvestatakse vahemaa edasi-tagasi sõiduna.
Hind:
Sõidualustustasu - 30€.
Kilomeetri hind - 0,70€ kilomeeter.
Ooteaeg 0,80€ minut.

Transpordil saartele lisandub üleveo maksumus.
Transpordil välisriigis on hind kokkuleppel.
Transpordi tellimusi Eesti piires võetakse vastu soovitavalt 1 päev ette.
Transpordi tellimusel välisriiki oleneb väljasõiduaeg sihtkohast ja haige seisundist.
Transpordi tellimisel Tallinna linnas tuleb arvestada vähemalt 1 tunnise brigaadi ootamise ajaga.