58 200 202 ; E-post: info [ ät ] eldred.ee

Estonian English Finnish Russian

Professor Eldred

Esmaabivideode konkurss „Mina lähen appi” 6.-9. klassidele.

Tee esmaabi andmisest video ja osale konkursil „Mina lähen appi!”. Iga noore elus võib tulla ette olukordi, kus sõber või lähedane inimene vajab elu päästmiseks kiiresti esmaabi. Kas oled valmis kiiresti tegutsema? Näita, et suudad! Saada kindlasti oma video! 

Tervishoiuvaldkonnas tegutsev Eldred OÜ koostöös Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudiga kutsuvad Tallinna koolide 6.-9. klasside õpilasi tegema kuni 1 minuti pikkuse video sõbrale esmaabi andmisest. Tee MP4 formaadis video kas mobiiltelefoni, seikluskaamera, fotokaamera või veebikaameraga. Ühest koolist/klassist osalejate arv ei ole piiratud.

Videod saatke ajavahemikul 5.02-11.02 e-postile Teemakohased videod pannakse üles Eldred OÜ facebooki lehele https://www.facebook.com/Eldred.ee/


Konkursi kohta lisainfo küsimiseks postita oma küsimus ürituse facebooki lehele https://www.facebook.com/esmaabivideod Teie küsimustele vastavad Eldred OÜ
meedikud ja BFMi üliõpilased.


Hindamine: videosid hindavad Eldred OÜ
meedikud ja BFMi üliõpilased, kes vaatavad video tehnilist teostust ning seda, kas videol kujutatud tegevustega ikka aidatakse inimest ja ei tekitata lisavigastusi.


AUHINNAD:
3 auhinda – 2 esmaabikoolitust ja ekskursioon BFMi;
1 eriauhind videole, mis kogus kõige rohkem klikke;
1 eriauhind klassile, kust osales kõige rohkem õpilasi.


Auhinnasaajate nimed avalikustatakse sõbrapäeval ehk 14.02 kella 17:00-ks Eldred OÜ Facebooki lehel


Esmaabivideode konkursi „Mina lähen appi!“ tulemused

Auhinnad:

  1. Video „Helper tuleb appi“ autorid – ekskursioon Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituuti.
  2. Video „Kukkumine“ autorid – esmaabikoolitus firmas Eldred OÜ.
  3. Video „Peapõrutus“ autorid – esmaabikoolitus firmas Eldred OÜ.
  4. Video „Õnnetus võimlas“ autorid – eriauhind kõige rohkem klikke kogunud video eest.
  5. Eriauhind klassile, kust oli kõige rohkem osalejaid – Tallinna Tehnikagümnaasiumi 9-ndad klassid.

Võitjatega võetakse ühendust lähinädalatel.Järgmisel aastal me kindlasti jätkame esmaabivideode konkursi korraldamisega ja loodame väga, et olete jällegi osalemas.