58 200 202 ; E-post: info [ ät ] eldred.ee

Estonian English Finnish Russian

Tervisekeskus

Eldred OÜ Tervisekeskuses pakutakse perearsti vastuvõtu teenuseid.

31.12.18 oleme avatud kella 8:00-13:00


Registreerimine vastuvõtule tel. 605 0032

TERVISEKESKUSE HINNAKIRI (.pdf)

e-post: 

PEREARSTI VASTUVÕTUAJAD

Võtame nimistusse uusi patsiente!

Meditsiiniline transport

Eldred OÜ pakub meditsiinilise transpordi teenust. Transpordime abivajajaid Tallinna linnas ja linnast välja terve riigi ulatuses. Teostame haigete vedu välismaale ja sealt Eestisse. Kiirabimeeskond on hetkel käinud kõige kaugemal Kongo Vabariigis.

Koduõendus

Eldred OÜ pakub kvalifitseeritud ja personaalset koduõendust ja abi põetamisel. Ainult kodus säilib inimese privaatsus ja individuaalsus. Eldredi koduõed hoiavad inimese elukvaliteeti võimaldades tal jääda harjumuspärasesse keskkonda. Eldred OÜ-l on tervishoiuteenuse osutamise luba koduõenduses ning ettevõte osutab tasulist koduõendusteenust Tallinnas ja Harjumaal.

Koolitervishoid

Eldred Oü osutab koolitervishoiu teenust Ämari Põhikoolis, Ääsmäe Põhikoolis, Vasalemma Põhikoolis, Laulasmaa Põhikoolis, Lehola Põhikoolis, Klooga Põhikoolis, Vara Põhikoolis, Luua Metsakoolis ja Palamuse lasteaias Nukitsamees. Täpsem info teenuse kohta telefonilt 58 200 202.

Töötervishoid

Eldred OÜ-s algab töötervishoiu arsti vastuvõtt veebruarist 2017 aadressil Tallinn Sütiste tee 17. Täpsemat infot arsti vastuvõtu kohta küsi telefonilt 58 200 202.

Eakate kodune hooldus

Ära jää üksi!

Eldredi rõõmsameelsed ja abivalmid hooldajad tulevad appi. Meie moto on hoolivus ja usaldusväärsus. Me aitame alati leida parimaid lahendusi abivajaja jaoks.

Kiirabi tööd Valgas

Eldred OÜ tütarettevõte Eldred Medical OÜ alustas Valga Haigla AS-i eestvedamisel koostööd kiirabiteenuse osutamiseks Valgamaal alates 30. aprillist 2015.a. Kiirabiteenust osutame kahe kiirabiautoga Volkswagen Transporter ning ootamatute olukordade lahendamiseks on meie varukiirabiautoks Mercedes Benz Vito.

Koolitused

Eldred OÜ pakub hetkel esmaabi ja elustamise koolitusi. Lisaks loetletud kursustele korraldame edasijõudnutele ja spetsiifiliste vajadustega asutustele ja gruppidele (matkajad, motoklubid, spordiseltsid jne.) kursuseid tellimuse alusel. Kursuste programmi, mahu ja teemade käsitlused lepime tellijaga kokku.

Meditsiiniline julgestus

Alates 2011 aasta detsembrist omab ELDRED oü Terviseameti poolt väljastatud tegevusluba kiirabiteenuse osutamiseks. Oleme valmisolekus julgestama kiirabibrigaadiga spordivõistlusi, kontserte-kuultuuriüritusi, massiüritusi, teostama meditsiinilist järelevalvet vajava patsiendi transporti ja osutama kiirabi piirkonnas, kus meie abi vajatakse.

Tervisenäitajate mõõtmine

Eldred OÜ teeb tervisenäitajate mõõtmiseid Tervisekeskuses aadressil Sütiste tee 17 Tallinn või tuleb teie firmasse kohapeale.  Täpsemat infot küsi telefonilt 58 200 202.

Rentimine

Eldred OÜ rendib ratastoole. Ratastoolid on kokkupandavad ja kergesti transporditavad. Rendime raadiosaatiaid Baofeng bf-888s. Eldred OÜ rendib väliüritustel osalemiseks väga hästi sobivat telki. Telk on kergesti kokkupandav ja kiiresti teisaldatav, kaalult kerge.

Massaaž töökohal

Päeva parim paus on massaaž töökohal!

Eldred OÜ professionaalne massöör on valmis tulema kohapeale tegema teie asutuse töötajatele VANA - EESTI  KLASSIKALIST MASSAAŽI ÕLIGA. See on mugav ja efektiivne võimalus saada massaaži otse oma töökohal. Me pole loodud istuma 8 tundi järjest, vaja on teha pause, pigem lühikesi ja sagedamini.

VANA - EESTI  KLASSIKALINE MASSAAŽ ÕLIGA maandab pingeid ja stressi.Tegemist on raviviisiga, milles ühendatakse esivanemate vanad tarkused ja tänapäeva teadmised. Vana-Eesti klassikalise massaaž on intensiivne ja sügavatoimeline, mis aitab tänapäeval hoida organismi korras ja tasakaalus, ravida nii füüsilisi, psüühilisi kui ka hingelisi probleeme.

Üks massaažiseanss kestab 30 minutit. Võimalik on maksta kohapeal sulas (anname vastu sellekohase kviitungi) ja ka ülekandega. Soovijate hulk üle 8 inimese.  

Parim paus on massaažipaus.

Küsi hinnapakkumist  

Pakume rendile

Esmaabivarustuse rent

Eldred rendib militaar- ja ekstreemmatka harrastajatele sobivat nn baasvarustusega esmaabikotti.
Täpsemalt

Välisürituste telgi rent

Eldred OÜ rendib väliüritustel osalemiseks väga hästi sobivat telki.

Täpsemalt

Raadiosaatjate rent

Rendime raadiosaatiaid Baofeng bf-888s 1...10 TK - 1päev 2,5€ TK.

Täpsemalt

Ratastoolide rent

Eldred OÜ rendib ratastoole. Ratastoolid on kokkupandavad ja kergesti transporditavad.

Täpsemalt

Abi ei vajata ainult jõuluajal


Kurb on aga tõdeda, et muul ajal ja ka pühadeajal jäetakse abistamata need, kes otse inimeste silme ees järsku abi vajavad. Mõtlen siinkohal neid, keda võime silmata tänaval lamamas, kahvatuna seinale toetumas või jõuetult ja kahvatu-higisena pargipingilt tuge otsimas. Usun, et enamus meist on näinud tänaval, bussipeatuses või muus avalikus kohas inimest, kes lamab ja ei liiguta, tõmbleb krampides või on verine. Kes meist on astunud juurde ja küsinud: „kas te vajate abi, mis teil mureks on?“

Ä rgem unustagem, et meie ümber on kogu aeg, mitte vaid pühade paiku inimesi, kes meie abi vajavad. Inimesi, keda püstijalal ja suvalisel hetkel ning kohas võib tabada terviserike, mille tõttu ta abi vajab. Kas me siis ei julge?, ei taha?, ei oska? või mingil muul põhjusel lisame sammu ja keerame pilgu mujale, kui näeme kedagi tänaval lamamas? Astuge ligi, küsige ja kui oskate ja saate, siis aidake! Juba vaid helistamisega 112-te ja väljaselgitatud õige info andmisega võite päästa inimese elu ja leevendada tema kannatusi. Ja need ei ole enam võrreldavad annetuste suurusega.
Olge rõõmsad, kui juurde astudes saate lamajalt vastuse, et temaga on kõik korras ja ta teie abi ei vaja. Kuid ärge minge mööda potentsiaalselt abi vajada võivast ligimesest. Hoolivus ligimese suhtes on see, millele peaksime uuel aastal rohkem tähelepanu pöörama, hoolivus igal päeval, tähelepanelikkus teiste suhtes.

Olge heategijad alati, mitte vaid pühadeajal! Miks ei võiks olla 2017 meie maal hoolivuse aasta?